Випуск №81 2022-10-12 Ісус запізнився?

Доброго ранку! Читаючи Євангелію, ми знайомимося із другом Ісуса Христа – Лазарем. Написано, що Ісус дуже любив цю сім’ю: брата і двох сестер. Погодьтесь, дуже добре, та навіть вигідно мати дружбу із Сином Божим, Який може все!
У житті цієї сім’ї сталася проблема: Лазар смертельно захворів. Але ж у них є друг, Який до того часу вже зцілив не одну людину! То що для Нього вартує допомогти їм, близьким людям. Сестри послали за Ісусом, але Той не прийшов ні наступного дня, ні через день… Лазар помер і вже чотири дні як лежить у гробі. Ісус запізнився… Можливо, так само як і у вашій ситуації. Ви чекали, сподівались, молилися, але Він ніби не чує, ніби Йому байдужа ваша біда.
Ісус з’явився, коли тіло вже почало розтліватися, а прийшов для того, щоб зробити ще більше чудо, не просто оздоровити, а воскресити.
Якби Бог робив те, що ми від Нього очікуємо, то не було б місця, щоб зробити більше! Він не спізнився в сім’ю Лазаря, Він не спізниться і у вашій ситуації, якщо Ви свою надію покладаєте на Нього.