Студія «Крок назустріч»

Телестудія «Крок назустріч» спільний проект Волинського об`єднання Української церкви християн віри євангельської, християнської місії «Голос надії» та євангельських християн-меценатів.

Телестудія покликана йти назустріч людям, які опинилися в скрутних життєвих обставинах (хвороба, фінансові труднощі, сімейні конфлікти, депресія та інші). У світлі християнських принципів колектив програми шукає вирішення їхніх життєвих проблем.

Свою діяльність телестудія розпочала у 2014 році з телепрограми «Крок назустріч», випуски якої впродовж 4 років успішно транслювалися в ефірі Волинського державного телебачення.

Проекти студії «Крок назустріч»:

  • Телепрограма «Крок назустріч» (трансляція в ефірі телеканалу Нова Волинь з 2014 року по 2018-ий).
  • Телепроект «Вижити, щоб жити» (трансляція в ефірі 12-го каналу з березня по квітень 2018 року).
  • Телепроект «Вижити в сімї» ( трансляція в ефірі 12-го каналу з квітня 2018 року й дотепер, щосуботи о 17:40, щовівторка о 9:40).

Телепрограма «Крок назустріч»   широкоформатна програма від студії «Крок назустріч», яка зокрема пропагує випуски, присвячені дітям, молоді, дорослим та людям похилого віку. Колектив програми констатує життєву проблему й на основі свідчень людей, побутових сімейних ситуацій, порад священнослужителів та інших досвідчених консультантів намагається знайти її вирішення. Девіз: «Відповідаючи на потреби душі…»

Телепроект «Вижити, щоб жити» один із спецпроектів студії «Крок назустріч». Тоді, коли реальність знецінює зміст людського буття, телепроект «Вижити, щоб жити» допомагає віднайти істинний сенс життя людини згідно з принципами Біблії та віри в Бога. Життєві історії пересічних українців та поради священнослужителів на засадах Біблії відкривають нові шляхи для вирішення тих чи інших проблем. Девіз: «Вижити, щоб жити!»

Телепроект «Вижити в сім’ї» від студії «Крок назустріч» створений з метою зміцнення інституту сім’ї в Україні. У проекті християнські родини діляться досвідом подолання сімейних. Завдяки проекту «Вижити в сім’ї» глядач має змогу скористатися порадами Біблії для побудови щасливої сім’ї, збереження шлюбу та для відновлення стосунків між членами родини.  Девіз: «Врятуй сім’ю!»

Аналізуючи сучасні медійні засоби, спостерігаємо активну популяризацію нехристиянського способу життя через телесеріали, ток-шоу, програми і т.д. Нажаль, сьогодні християнські цінності не в пріоритеті мас-медіа. Рівень журналістики зводиться до чотирьох ситуацій: стрес, секс, скандал та сенсація.  ЗМІ є одним із перших чинників впливу на спосіб життя суспільства, зокрема молодого покоління.

Отже, завдання християнських медіа полягає у формуванні моральних цінностей суспільства через інформаційний простір України. Високий рівень духовності держави – це високий рівень культури та благополуччя країни.

Процес створення християнського медійного продукту приносить колективу «Крок назустріч» масу задоволення. Вихід у світ телепередач, які створенні на засадах Біблії дозволяє нам змінювати на краще українське суспільство.