Випуск №21 2019-11-09 Життя зруйноване гріхом, але відновлене Богом.

Що таке гріх? І які його наслідки? Одне із визначень гріха звучить так: «Гріх» — це промах, непопадання в ціль!». Згідно цього твердження в житті кожної людини є те, що відводить її від цілі, від сенсу життя та пошуку щастя. У повсякденності гріхом може бути все те, що руйнує людину як зовні так і зсередини. Коротко кажучи, гріх завжди відбирає у нас радість та сенс життя! Бог передбачив це, а тому залишив для людства інструкцію по подоланню гріховності – Біблію. Найголовніше – Небесний Творець має для кожного з нас ОСОБЛИВУ ЦІЛЬ В ЖИТТІ! І лише ми вибираємо як будемо досягати її! 
Подружжя Вальдемар та Тетяна Мартиняк не з чуток, а на власному досвіді знають, що таке гріх і які його наслідки. Пара лише рік як у законному шлюбі. Спільних дітей у них немає. У жінки є двоє донечок, які їй а  трьох онуків. Вольдемар – третій чоловік героїні програми.
 Вона вважає, що щастя її особистого життя, ще з моменту першого шлюбу, було зруйноване гріхом. Тому, історія подружжя Вальдемара та Тетяни Мартиняк є яскравим прикладом того, як гріховність перешкоджає людям у досягненні Божої цілі та щастя!